Manicure hybrydowy cena 45zł czas 1,5h

Zabieg zawiera usunięcie skórek oraz opiłowanie paznokci. Następnie nakłada się lakier hybrydowy w wybranym kolorze. Lakier hybrydowy utwardza się w lampie UV która sprawia że jest on odporniejszy na uszkodzenia oraz zarysowania  w stosunku do klasycznych lakierów. Całą stylizacją możemy cieszyć się ok. 3 tygodnie.

  

Manicure hybrydowy ze zdobieniem aerografem cena 65zł czas 2h

Zdobienie aerografem umożliwia tworzenie cieniowanych paznokci tzw. ombre.  Można wykorzystać różne szablony, materiały aby stworzyć przepiękne i efektowne wzory. Ograniczeniem może być tylko wyobraźnia 😉

  

Manicure japoński cena 40 zł czas 1h

Zabieg polega na wcieraniu pasty mineralnej w naturalna płytkę paznokcia. Zalecany jest dla paznokci kruchych, łamliwych i rozdwajających się. W skład pasty wchodzi krzemionka  z morza japońskiego, pyłek pszczeli, keratyna oraz witaminy A i E. Po zabiegu paznokcie są odżywione i lśniące.

 

Pedicure hybrydowy cena 50 zł czas 1,5h

Pedicure hybrydowy zaczyna się od moczenia stóp w wodzie z dodatkiem soli zmiękczających. Kolejne kroki pedicure hybrydowego wyglądają identycznie jak manicure hybrydowy. Opiłowanie paznokci, usunięcie skórek i nałożenie lakieru utwardzanego w lampie UV.

 

Pedicure frezarkowy cena 45zł czas 1,5

Pedicure frezarkowy zaczyna się od moczenia stóp w wodzie z dodatkiem soli zmiękczających. Następnie zrogowaciały, martwy naskórek usuwa się za pomocą frezarki. Delikatny frez niweluje nieprzyjemne uczucie pieczenia. Kolejny krok to wykonanie pilingu w celu wygładzenia naskórka. Na koniec nakładamy krem nawilżający. I już można się cieszyć zadbanymi i gładkimi stopami 😉

 

Cena Czas
Usunięcie hybrydy przy nakładaniu nowej 5 zł
Usunięcie hybrydy bez nakładania nowej 15 zł 40 min
Opiłowanie paznokci i usunięcie skórek 15 zł 30 min

Zapraszamy do kontaktu

tel. 726 979 066